hakkımızda

Tarihçe

Metiş Deri 1998 yılında İstanbul’da küçük bir atölyede Cumali Ulaş tarafından kuruldu. Kalite, zamanında üretim ve müşteri odaklılığı esas alan imalat yapısı ile kısa sürede Türkiye’nin aranan saraciye atölyeleri arasında yerini aldı.

Deriyi farklı malzemeler ile ustaca buluşturan imalatı, detaylara verdiği önem ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı Metiş Deri’yi, markalar için güvenilir imalat partneri haline getirdi.

Nitekim firmanın bugünkü geniş ve köklü müşteri ağının temelinde, ilk günden başlayarak taviz vermeden uyguladığı bu prensipli çalışma ilkeleri bulunmaktadır.

Yıl 2006’ya geldiğinde asırlık saraciye geleneğini, modern tasarım ve işleme teknikleri ile birleştirerek, ilham veren nadide parçalar üretme amacı ile Metiş Deri, kendi markası Cangurione’yi meydana getirdi.

Cangrione’de kadim saraciye zanaatı, üst düzey ustalık ve ileri inovasyonla birleşerek, zamanını aşan deri aksesuarlara dönüşüyor. Modern kadın ve erkekler için bir tutku objesi haline gelen parçalar Cangurione’de can buluyor.

Metiş Deri dün olduğu gibi önümüzdeki dönemde de zamanın ruhunu, saraciye zanaatının kadim bilgeliği ile buluşturmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Binlerce yıllık deri işleme zanaatını, ustalık ve inovasyonla harmanlayarak, ruhu olan yüksek kalitede ürünler ortaya koymak.

Vizyonumuz

Deri işlemeyi benzersiz bir ustalıkla yeniden yorumlayarak tüm dünyada deri işlemeciliği noktasında iz bırakan bir firma olmak.

Değerlerimiz

Kalite, Zanaatkarlık, Dürüstlük, Yenilikçi Yaklaşım, Şeffaflık, Hız ve Tecrube.

Bir Geleneği Yaşatıyoruz

Cangurione’de kadim saraciye zanaatı, üst düzey ustalık ve ileri inovasyonla birleşerek, zamanını aşan deri aksesuarlara dönüşüyor.

Deri işlemeyi benzersiz bir ustalıkla yeniden yorumlayarak tüm dünyada deri işlemeciliği noktasında iz bırakıyoruz…